A A A

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie z XVII niedzieli zwykłej

z dnia: 24 lipca 2016 r.

 

 

1.     Intencje mszalne

 

Poniedziałek

19.00: 1/ w 18 r. urodzin Katarzyny Janus z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB w dorosłym życiu

2/ + Anna Klaczak – od Rodziny męża i Dziadków

Wtorek

 19.00: 1/ + Anna Grudzień (imieninowa), m. Władysław, Józef i Helena Wojdyła

2/ + Marcin Bosak – od cioci Małgorzaty

Środa

 18.00: Modlniczka: + Marian Miśtak i zmarli z Rodziny

19.00: 1/ dziękczynna w 20 r. ślubu Ewy i Krzysztofa Jakóbik – z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski

2/ + Stanisława Marszałek – od córki Katarzyny

Czwartek

  7.00: 1/ + Anna Szumiec (imieninowa)

+ Jan Habuda, ż. Helena – od chrześnika Krzysztofa z Rodziną

Piątek

 19.00: + Wojciech Indyka, ż. Antonina, Stanisława i Jan Kulesza, Rafał Kulesza

Sobota

 19.00: + Kazimierz Nalepa w 7 r. śm., Stefan Ferdek, ż. Antonina

NIEDZIELA

  7.00: + Franciszek Piekus, ż. Aniela, z Rodziny, Józef Pawlik, ż. Zofia

  9.00: Modlniczka: + Tadeusz Sośnicki w 2 r. śm.

11.00: chrzcielna

17.00: + Eugenia i Jan Kołodziejczyk, Kazimiera i Antoni Mazur, zmarli z Rodziny

 

 

2.     Kalendarz liturgiczny:

 

·        Poniedziałek – Święto św. Jakuba Apostoła. Jest to równocześnie wspomnienie św. Krzysztofa – po Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych

·        Wtorek – wsp. św. Joachima i Anny Rodziców NMP. W Krakowie Msza św. inaugurująca Światowe Dni Młodzieży

·        Piątek – wsp. św. Marty

·        Sobota – czuwanie na Brzegach z Ojcem Świętym

·        Niedziela – Msza św. Posłania z Ojcem Świętym. W następną niedziele Msze św. w porządku niedzielnym – ale bez kazań. Kazaniem niech będą programy telewizyjne z Brzegów

 

3.     Dziękujemy dyżurowi za porządki w kościele, wokół niego oraz za ofiarę. Dyżur przejmuje Modlnica – Folwark. O sprzątanie prosimy w piątek od godz. 19.00

 

4.  W naszej Parafii rozpoczęły się Światowe Dni Młodzieży piątkową Mszą św., którą celebrował Arcybiskup z Portland z USA ze swymi Parafianami. My przyjmujemy Pielgrzymów od poniedziałku. Informacje do Rodzin zostały przekazane telefonicznie

 

5.     Apteki w naszej Parafii i w Ujeździe mają wydłużony czas pracy – i w czasie SDM można z nich korzystać - afisz

 

6.     Został wykonany remont ławek, które stoją na placu kościelnym w liczbie 10 sztuk. Za pomoc dziękujemy p. Tomaszowi

 

7.  Kościelny Adam w dniu wczorajszym wstąpił w związek z Agatą. Nowożeńcom składamy serdeczne życzenia przez wstawiennictwo Matki Modlnickiej – dużo miłości, wewnętrznego pokoju i codziennej wrażliwości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM

ŚWIATOWYCH  DNI 

MŁODZIEŻY

 


26 LIPCA, wtorek


WYDARZENIE CENTRALNE: Msza otwarcia
17:30-19:30, Błonia krakowskie

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia, 20:00-23:00
Kana (Ukraina) – koncert
Curtis Chapman (USA) – koncert
InSideOut (ZEA) – koncert
The Thirsting (USA) – koncert

Rynek Główny
10:30-12:30 Kolbe, Only Love Creates (Banuev, Argentyna) – musical
13:00-15:00 Bruckner’s Powerful Sixth Symphony (UVA-Orchestra, Holandia) – koncert
20:00-21:30 Joachim Mencel (Jazzowy Kraków, Polska) – kantata
21:45-23:00 Mary-Magdalen Relics (Frejeus-Toulon, Francja) – koncert

Rynek Podgórski
9:00-10:00 Silverbird Family (USA) – koncert
10:15-11:15 Ukraińska Mlodzież Dla Was (Teatr Tańca KWIECISTE GWIAZDY, Ukraina) – taniec
11:30-11:45 La Misericordia de Dios (Trio Caritas, Brazylia) – muzyka
12:00-13:00 Um jeito gaúcho de falar com Deus (ENTRE CÉUS E BASTOS, Brazylia) – musical
13:30-15:00 Encore Heureux ! (La Mennais Jeunesse, Francja) – musical
21:00-22:00 ANASTASIS (Polska) – koncert
22:15-23:00 – Masterplan (Dubaj) – koncert

Plac Wolnica
9:00-9:30 Kalejdoskop Muzyczny ŚDM (Promyki Krakowa, Polska) – koncert
9:40-10:00 Nomadelfia: un messaggio di fraternitŕ (Włochy) – taniec
10:15-11:15 Liverpool singing choir (Wielka Brytania) – teatr
11:15-12:45 KISI-God’s singing kids (Austria) – musical
13:00-15:00 Derangile (Francja) – teatr
20:00-20:30 CONFLIICTS AND RECONCILIATION (DIOCESE DE LA MARTINIQUE) – teatr
21:00-23:00 Jésus ma Joie (Liban) – koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
10:15-11:30 21 Gram (Polska) – koncert
13:00-13:40 Mistyczny Styl Życia, Polska – koncert
14:00-15:00 Krzagolec Gang (Polska) – koncert
20:00-21:30 Marianum Fulda (Niemcy) – koncert
22:00-23:00 ATak Dance Theatre, Słowacja – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
9:00-10:30 SAL RADIOACTIVA (Meksyk) – koncert
11:00-12:00 Armia Dzieci (Polska) – koncert
13:30-15:00 Filocalia (Argentyna) – koncert
20:10-20:50 chór Fondacio – koncert
22:00-23:00 Risen (Polska) – koncert

Mały Rynek
9:00-9:30 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) – taniec
9:45-11:00 “…po drodze i bezdrożach do Miłosiernego” (Pavel Helan, Czechy) – koncert
11:30-13:30 Three Clowns (Kolumbia) – teatr
14:00-15:00 Cornell and Ithaca College Catholic (USA) – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
11:30-13:30 International Rock Gocpel Band (USA, Niemcy, Polska) – koncert
14:00-15:00 Monseńor Romero, un sendero de justicia (Fundacion Huellas, Salwador) – teatr
20:00-20:30 Miłosierny Ojciec (Jerycho, Polska) – teatr
20:30-21:30 Biskup Edward Dajczak (Polska) – spotkanie
21:30-23:00 Being The Face Of The Merciful Father (KASIH WORSHIP MINISTRY, Malezja) – koncert

Plac Marii Magdaleny
9:00-9:15 El Buen Samaritano (El Mimo Negro, Dominika) – teatr
9:30-10:15 PARTAGE SPIRITUEL A TRAVERS LA DANSE (ACEA TOGO, Togo) – taniec
11:30-12:00 „Pantomima dla Pielgrzyma”(Grupa warsztatowa Teatru Nikoli, Polska) – teatr
20:30-21-30 Georgia on the Moon (Polska) – koncert
21:40-22:00 Spektakl pantomimiczny „Droga do świętości”(Stowarzyszenie Sztuka na Scenie, Polska) – teatr
22:00-23:00 Tony Melendez (USA) – koncert

Bulwar Wołyński
11:00-12:00 Ablaze ( Zjednoczone Emiraty Arabskie) – koncert
12:30-13:30 Siente Los Latidos (Padre Damian, Hiszpania) – koncert
14:00-15:00 PROJEKT 888 (Polska) – teatr
20:15-21:00 Ladji Dialo – (Francja,Mali) – koncert
21:00-21:15 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
21:45-23:00 Les Guetteurs (Francja) – koncert

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
(22:00-23:00)The Kinsky Famliy (Niemcy) – koncert

Mogiła
15:00-16:00 Christian Choir of Youth from Brno (Czechy) – koncert

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival – adoracja
21:00-22:00 Królewstwo przyjdzie / Kingdom Come – adoracja
22:30-23:00 Melodia afrykańska – koncert

Wydział Inżynierii Materiałów i Ceramiki, AGH pawilon B8, ul. Mickiewicza 30
9:00-13:00 Archipelag Skarbów projekt Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, Love and Sexuality How to Guide Youth Towards a Happy Marriage and Family These Days (Polska) – warsztat
13:00-14:00 dr hab: inż: P: Faliszewski, Algorytmiczna teoria wyborów (Polska) – wykład
20:00-21:00 Opolskie Centrum Troski o Płodność, W trosce o płodność: Model Creighton (Polska)

Wydział Zarządzania, AGH pawilon D14, ul. Gramatyka 10
19:30-22:00 Towards in Faith (Dominikana) – spotkanie

 

27 LIPCA


WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Koncert “Stworzeni, by wielbić”
14:00, Kraków-Łagiewniki – czytaj więcej

 

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia 20:00-23:00
Arkadio (Polska) – koncert
TAU (Polska) – koncert
Full Power Spirit (Polska) – koncert
Owca (Polska) – koncert
El Nino (Francja) – koncert

Rynek Główny
14:40-15:40 ODALA / BLESSED (ALLELUYA BAND, Malawi) – koncert
15:50-16:20 Administratura Apostolska Zakaukazia (Gruzja) – taniec
16:30-17:00 Skalni dla ŚDM (Studencki Zespół Góralski „Skalni” UR, Polska) -taniec
17:15-17:40 ECUADOR PLURICULTURAL:Memoria-Danza-Tradición (GENCANA, Ekwador) – taniec
18:00-18:50 KORA AND AFRICAN SONGS (ARMEL OSEE, International) – koncert
19:10-20:00 Danse Traditionnelle (Saint Pierre Chanel, Wallis and Futuna) – taniec
20:15-20:30 DANCE of VIETNAMESE LASALLIAN YOUTH (Vietnamese Lasallian Youth, USA) – taniec
20:40-21:30 Danse Rwandaise (Les Amis Du Pape, Rwanda) – taniec
21:50-23:00 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Płd:) – taniec

Rynek Podgórski
15:00-16:00 Elton Rey cantautor católico (Peru) – koncert
16:10-16:50 Wyboc nom, Panie (Jaferniocek, Polska) – teatr
17:00-23:00 Miłosierna Miłość, Dzień Alfońsjański (Redemptor, Polska) – koncert

Plac Wolnica
14:00-14:30 Młode Podhale – wiara i tradycja (Polska) – taniec
15:20-15:40 Palestina Youth (Palestyna) – taniec
16:00-16:45 Prezentacja folkloru podhalańskiego(Zespół Góralski Rabiańsko Śleboda, Polska) – taniec i śpiew
17:00-19:00 Briser la statue (DUC-IN-ALTUM, Francja) – teatr
19:00-23:00 ICCRS YOUTH FESTIVAL (INTERNATIONAL CATHOLIC CHARISMATIC RENEWAL SERVICE, Malta) – koncert
20:00 Band Jacobs Lader (Holandia)
20:20 Fernando Gomez (Brazylia)
20:35 Band Rex Band (Indie)
20:55 Presentation Curtis Martin (USA)
21:10 Praise Edwin Fawcett + Choir INTERNATIONAL
21:30 Fr. Dave Privonka (USA)
21:45 Band Fr: Rob Gablea (Australia)
22:15 Arch.
Julian Porteous (Australia)
22:25 Michelle Moran ICCRS
22:40 Band Fr. Rob Gablea + Edwin Fawcett + Chór

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-14:30 Pantomima dla Pielgrzyma (Grupa warsztatowa Teatru Nikoli, Polska) – teatr
14:40-14:50 Cultural Diversity in Indonesia (New Heart Community, Indonezja) – taniec
15:00-16:30 N’Joy – Anime ta foi (Francja) – koncert
17:00-18:00 Teatro Desiderata – National University (Filipiny) – teatr
18:00-22:00 Laudato Si Eco-Youth Festival (Global Catholic Climate Movement, Międzynarodowy) – festiwal
18:00-18:30 Eco-Lifestyle and Fashion – spotkanie
18:40-19:30 The Canticle of St Francis and Drum Session – koncert
19:40- 20:15 GCCM Awards and Laudato Si Anniversary Ceremony-spotkanie
20:30-21:30 Laudato SI World Music and Dance Gala – koncert
22:00-23:00 Laudato Si – Święto Stworzenia (Siedem Aniołów, Polska) – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-15:30 Acts of the Apostels (Indie) – koncert
15:45-16:30 The Moving Prayer (Eve & Mary, USA) – taniec
17:00-18:00 AVE – Dla SDM w Krakowie (Białoruś) – koncert
18:20-19:30 Vuelvo a Ti (Christian Arzamendia, Paragwaj) – koncert
19:45-21:15 ESPÉ (Słowacja) – koncert
21:30-23:00 Chrześcijańskie Uderzenie – Koncert GOH!
(Gate Of Heaven, Polska) – koncert

Mały Rynek
17:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-16:00 Santos y misioneros (Filocalia, Argentyna) – teatr
16:15-17:15 Nelson and the Friends of Jesus (USA) – koncert
18:00-18:45 Un banc pour tous (diocčse de Lyon, Francja) – teatr
19:00-20:00 Malchus (Polska) – koncert
20:15-21:15 Sliryc 33 (Chorwacja) – koncert
21:30-23:00 Encounter Night (Adoremus Worship, Meksyk) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-14:50 Br John Klein and Br Adam Zettel (Włochy) – koncert
16:30-18:00 Nowoczesna łotewska muzyka chrześcijańska (Inese Šuļžanoka i Juris Vizbulis, Łotwa) – koncert
18:15-18:30 Sistaz (Brazylia) – taniec
18:50-19:00 Project Pursuit (Team P.A.C, Kanada) – taniec
19:20-19:50 Sao Marcos Evangelista (Brazylia) – koncert
20:00-20:30 Youcat (GB) – taniec
20:50-21:35 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) – teatr
22:00-23:00 Rap Católico (Daniel Rico, Kolumbia) – koncert

Bulwar Wołyński
14:15-15:00 MISTICOS (Argentyna) – koncert
15:00-16:00 The Thirsting (USA) – koncert
16:00-17:00 Jesus Cabello (Hiszpania) – koncert
17:15-19:00 PrésCortembertGlorious
19:15 Paddy Kelly – Allemagne – koncert
19:15-19:30 Témoignage IDF / Anuncio – świadectwo
20:00-21:00 Rona Hartner – Roumanie – koncer
21:00-21:15 Marc Fromager – świadectwo
21:15-22:30 Glorious – France (louange)
22:30-23:00 Procession

Plac Centralny
14:00-23:00 Festiwal Emmanuel
14:00 Emmanuel Band (Słowacja) – koncert
16:30-17:30 Worship (Youth2000) – koncert
20:00-21:30 Mercy Fever!
(Michael Patrick Kelly) – wielbienie

Park Lotników Polskich
21:00-23:00 Credo nella Misericordia(Cenacolo, Międzynarodowy) – muscial

Olszanica, Siostry Pijarki
14:00-20:00 – Festiwal Franciszkański
16:30-17:30 Koncert zespołu KapEl’a (OFMCap) (Polska)
17:30-18:15 Radosne świętowanie z zespołem Fioretti (OFMConv) (Polska)
21:00-22:30 br. Łukasz Buksza – koncert

Klub Sportowy Wieczysta
16:00-23:00 Festiwal Młodzieży Pijarskiej
20:00-21:00 Koncert Muzyczny Full Power Spirit (Polska)
21:00-22:00 Grupa Abramo (Włochy) – koncert

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-18:00 Paradise in the City Festival – adoracja/koncerty
15:00-16:00 Paradise unverse – koncert
17:00-18:00 Revival Period – koncert
20:30-22:00 God’s Great Dancefloror – animacja
22:30-23:00 Campfire atmosphere – teatr/musical

Klub Sportowy Płaszowianka
16:00-20:00 Ruch Folocare – spotkanie modlitewne (gathering and meeting)
20:00-22:00 Ruch Focolare – animacje i adoracje

Scena na Skałce
20:00-22:00 Maleo Regge Rockers

Filharmonia Krakowska
20:00-21:30 Veillée Robert Schuman (Resurrexit, Francja) – koncert

Nowohuckie Centrum Kultury
19:00-21:00 Désert fertile (French bishop conference, Francja) – teatr

PWST
20:00-22:00 Presentación del monólogo Francisco (Grupo de teatro los de a pie, Kostaryka) – teatr

Wydział Inżynierii Materiałów i Ceramiki, AGH pawilon B8, ul. Mickiewicza 30
14:00-15:00 prof. dr hab. inż. A. Skulimowski, Formalne modele wolnej woli i kreatywności w kontekście wielokryterialnej teorii decyzji, (Polska) – wykłąd
15:00-16:00 dr inż. M. Zahara, Bezpieczeństwo Internetu i zagrożenia internetowe (Polska) – wykład
16:00-17:00 Rób to co kochasz – koncert
17:00-19:00 Prof: Z: Ryn, wykład (30 min) + film „Podziemny świat Rapa Nui”
19:00-20:00 uczniowie ZSOiZ im: Jana Pawła II w Gromniku, „ W zdrowym ciele – zdrowy duch” – happening uzupełniony cytatami JP II , w których Papież nawiązywał do dbałości o zdrowie
20:00-21:00 IMCS MIEC PAX ROMANA, Mercy for our common home – warsztat

Wydział Zarządzania, AGH pawilon D14, ul. Gramatyka 10
14:00-17:00 BDJK Bundestelle, International Youth Hearing – warsztat
17:00-19:00 La Opción V, żCómo encontrar el amor verdadero? – konferencja
19:00-20:00 Daniel (leader of The Thirsting) – koncert
20:00-22:00 International Young Catholic Students, Mercy and Solidarity Students, students acting for peace – spotkanie

Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum, aula A+B, ul. św. Łazarza 16
18:00- 21:00 Problem uzależnienia młodych ludzi od alkoholu
18:00-18:20 Prof. dr hab. Dominiki Dudek – wykład
18:30-18:50 dr n. społecznych Teresa Jadczak-Szumiło i prof. dr hab. Andrzeja Urbanika – film, wykład
19:00-19:30 wystąpienie Michała (gościa Archidiecezji Krakowskiej) – świadectwo
19:30-20:00 koncert
20:30-21:00 ks. Mirosława Żaka – konferencja

Auditorium Maximum, Aula Średnia, ul. Krupnicza 33
14:00-16:00 World Fed.
Catholic Medical Associations (F.I.A.M.C), Marcy in the life of the Catholic Medicine Student and the Young Catholic Physicians (Watykan) – Dyskusje na temat postawy miłosierdzia w pracy lekarzy – wykład
16:30-18:30 World Youth Alliance „Be not afraid!”
(USA) – wykład
19:00-20:00 Arkadio, projekt słowno-muzyczny (Polska)
20:00-21:00 Paul John Anderson – koncert unplugged (USA)

 

28 LIPCA


WYDARZENIE CENTRALNE: Ceremonia Powitania Ojca Świętego
17:30 – 19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Rynek Główny
13:00-14:30 Wojsko Polskie – koncert
14:45-16:00 Maleo Reaggae Rockers (Polska) – koncert
20:00-20:50 Orkiestra Reprezentacyjna AGH (polska) – koncert
21:10-23:00 Lbera (Wielka Brytania) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-14:30 Danza en el Espíritu (Argentyna) – taniec
14:40-14:55 EL MIMO NEGRO (Dominika) – teatr
15:00-16:00 ENSEMBLE POUR UN MONDE MEILLEUR (Collectif BOSTAPE, Gwinea) –  koncert
20:00-21:20 Każdy komuś służy (MATULA, Polska) – koncert
21:40-23:00 Judy Bailey & Band (Niemcy) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Indonesian Cultural Evangelii Music (Indonesian Vincentius Orpahanage Culture Music, Indonezja) – koncert
15:10-16:00 REXBAND (Indie) – koncert
20:00-20:40 Dabar (Portugalia) – koncert
21:00-23:00 Kościół w Europie (skauci Europy, Międzynarodowy) – teatr

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-15:30 Prokoncepcja (Polska) – koncert
20:00-20:50 PJ Anderson (USA) – koncert
21:00-21:20 Palestine Youth (Palestyna) – taniec
21:30-21:40 Trio Caritas (Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 PUSH (Swaziland) – koncert

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Reportándose (Alvaro Antonio, Costa Rica) – koncert
15:00-15:30 Shout for freedom („Isaiah 53″ Mission Music Band, Korea Płd) – koncert
20:00-21:00 Kayrós – Concierto para Alabar y dar Gracias (Meksyk) – koncert
21:15-21:30 Worship Style (Polska) – taniec
21:40-23:00 You Hope Party (Comunitŕ Abramo, Wlochy) – koncert

Mały Rynek
14:00-15:15 Ryan Tremblay (USA) – koncert
15:30-16:00 Comunidade Obra de maria (Brazylia) – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-16:00 Full of mercy (Reaktywacja, Polska) – koncert
20:00-21:15 Association ad Gentes (Francja) – teatr
21:15-21:45 Visión del Jaguar (Comisión de Cultura – Delegación Oficial de Guatemala) – taniec
22:00-23:00 Sagrra Brasil 2016 (Brazylia) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-14:30 Comunidad de Oración Santísima Trinidad (Chile) – koncert
15:00-16:00 Mylčne Otou (Kanada) – koncert
20:00-21:00 Poetica Musica (Słowacja) – koncert
21:15-21:45 Mother (The Moving Prayer, USA) – taniec
22:00-23:00 Penso che un sogno cosi…(Rachele D’Angelo, Włochy) – koncert

Bulwar Wołyński
14:00 -14:50 Tacy Nie Inni (Polska) – koncert
15:10-16:00 Divine Attraction (Czechy) – koncert
20:15-21:15 – Hopen (France) – koncert
21:15-21:30 – Témoignage IDF / Anuncio – świadectwo

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
22:30 Musical „Karl Leisner” – koncert

Park Lotników Polskich
21:00-23:00 Credo nella Misericordia (Cenacolo) – musical

Scena przy kościele św: Floriana
14:30-16:00 Totally restored – koncert
20:30-21:30 Chemin Neuf Worship – koncert
21:30-23:00 Paradise in the City – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00-21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert

Nowohuckie Centrum Kultury
20:00-22:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

PWST
20:00-22:00 Presentación del monólogo Francisco (Grupo de teatro los de a pie, Kostaryka) – teatr

 

29 LIPCA


WYDARZENIE CENTRALNE: Droga Krzyżowa
18:00-19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia
19:00 Strefa Chwały Koncert 1050 – koncert –
 czytaj więcej

Rynek Główny
14:00-16:00 Fundacja Pamietaj (Polska) – koncert
20:00-20:30 Kirche in Not (Międzynarodowy) – modlitwa
20:30-22:30 Piotr Rubik (Polska) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-15:00 Teriso (Meksyk) – koncert
15:10-16:00 A TON NOM (SOEUR ANTONELLA ET FRERE ELVIS , Francja) – koncert
20:00-20:30 Jerycho (Polska) – koncert
20:45-21:45 Naim JMJ tour (NAIM, Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 RYMcerze (Polska) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Bóg Miłosierny (Jarmuła Band, Polska) – koncert
15:10-16:00 John Angotti Music Mission (John Angotti, USA) – koncert
20:00-21:20 Shekinah (Włochy) – koncert
21:40-23:00 SKAC Choir (Chorwacja) – koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-14:45 Door of Mercy (CBCI-ICYM India, Indie) – koncert
15:00-15:15 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) – taniec
15:30-16:00 LEV EFFATHA’ (Włochy) – modlitwa
20:00-20:30 Música La Salle (La Salle ARLEP, Hiszpania) – koncert
20:45-21:00 A musical cultural presentation (Sistaz, Barbrados) – koncert
21-15-22:00 Życie jest cudem (Jakub i Przyjaciele) – koncert
22:15-23:00 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Marcio Cruz (Brazylia) – koncert
15:10-16:00 Per Camminare con Te (Karol24, Włochy) – koncert
20:00-21:00 HERKIN BUELVAS DJ (Kolumbia) – koncert
21:30-23:00 Lux’ Vivens (Francja) – koncert

Mały Rynek
14:30-15:00 Lauren Gomez (COL) – świadectwo / gathering and meeting
15:00-16:00 Lednica – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-14:40 Pełnia życia: Bł. P.J. Frassati (Przyjaciele Frassatiego, Polska) – teatr
14:55-15:40 Liverpool Singing Choir (Wielka Brytania) – koncert
20:00-21:10 Małe Ważne Sprawy (Polska) – koncert
21:30-23:00 Z Potrzeby Serc (Polska) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-15:00 Duet Artur Biniek i Kamil Powrózek(Polska) – koncert
15:00-16:00 Giovanni Soldani (Włochy) – teatr
20:00-21:30 Gabriela Blacha, kwartek C:D:N (Polska) – koncert
22:00-23:00 Klaretyńska grupa pantomimy Juventus Dei (Iuventus Dei, Polska) – teatr

Bulwar Wołyński
14:00-15:00 Elton Rey (Peru) – koncert
15:00-16:00 New Day (POL) – koncert
20:45-21:15 Gregory Turpin (France) – koncert
21:15-21:30 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
22:00-23:00 Uni T (France) – koncert

Plac Centralny
14:00-15:00 Ichtus Musique (Francja) – koncert
15:10-16:00 TABOR (Peru) – koncert

Mogiła
15:00-16:00 Gedeon (Czechy) – musical

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival – adoracja
15:00-16:00 Paradise Street Band – koncert
21:00-22:00 Restored by Love – adoracja
22:00-23:00 DJ Azoury – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00- 21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert
21:30-22:30 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Południowa) – taniec

Nowohuckie Centrum Kultury
14:00-16:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

 

30 LIPCA


WYDARZENIE CENTRALNE: Czuwanie z Ojcem Świętym
19:30 – 21:00, Campus Misercordiae

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Koncert Uwielbienia
Wystąpią m.in. TGD, Beata Bednarz, Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Gabriela Gąsior, Krzysztof Antkowiak, Adam Krylik, Krzysztof Iwaneczko z towarzyszeniem Chóru i Orkiestry ŚDM 2016

 

 

 

 

 

31 LIPCA


WYDARZENIE CENTRALNE: Msza Święta Posłania
10:00 – 12:30 Campus Misericordiae

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Spotkanie wolontariuszy z papieżem Franciszkiem
14:00, Tauron Arena Kraków